BİZ KİMİZ

Afa Ajans

Afa Grafik & Tasarım Ajansı “Tam Hizmet Reklam Ajansı” olarak, 2014 yılında 3 arkadaş tarafından ve üç temel değer üzerine kuruldu: Yaratıcılık, tutku ve mesleğine saygı. “Tam Hizmet Reklam Ajansı” olmanın gereklerine ve alt yapısına sahip olan Afa Grafik & Tasarım Ajansı, reklam verenlerine, strateji, yaratım, grafik, uygulama, Müşteri ilişkileri, Medya planlama-Medya satın alma, Dijital Medya, 3d Max tasarım, Animasyon filmi, Event-Organizasyon, Sosyal Medya Yönetimi, İnttra Portal, Mobil çözümler, ve Halkla İlişkiler Hizmetlerini bir arada vermektedir.

yaratıcılık

Bu anlamda bir reklam ajansının en büyük silahı elbette ki yaratıcılıktır. Afa Ajans yaratıcı ve dikkat çekici işler yapmaya özen gösteriyoruz.

Tutku

Oysa ki biz burada, grafik tasarım sanatına gönül vermiş ve tutkuyla deneyimlediğimiz tasarımlarımızla hedef kitlemizin dikkatini çekmeyi, farkındalık oluşturmayı ve algıda seçicilik yaratma gibi ihtiyaca yönelik tasarımlar çıkarmayı bir değer kabul ettik.

Mesleğe Saygı

Ancak, sözünü ettiğimiz yaratıcılık, markaya değer katabilmeli, akılda kalıcı olabilmeli ve harcanan kaynaklara layık olabilmelidir. Özetle, yaratıcılık işlevsel olmalıdır. Yalnızca farklılık adına yapılmış işlevsellikten uzak bir yaratıcılık, çok özür dileriz, hokkabazlıktan öte bir şey değildir. Yaratıcılık işlevsel olmalıdır.

Doğru Reklam Ajansı Müşterisinin Parasını Kendi Parası Gibi Görür

Markaların adeta birbiriyle çarpıştığı günümüz rekabetçi pazarlama koşullarında sorun döner dolaşır ve bütçeye odaklanır.

Bir başka ifade ile bir marka, kendi ürünü ya da hizmeti için ne kadar para harcıyorsa o kadar görünür olur.

Ancak buradaki asıl problem, sınırlı olan kaynakların, sınırsız reklam ve tanıtım ihtiyacına nasıl cevap vereceğidir.

AFA AJANS olarak şunu kesin ve net bir biçimde söyleyebiliriz ki, işinde uzman bir reklam ajansı müşterisinin sınırlı kaynakları olduğunu bilir ve müşterinin kaynaklarını kendi kaynakları gibi görür.

Fayda getirmeyecek reklam mecralarına boşu boşuna para harcamaz.

Çünkü uzman bir reklam ajansı hedef kitle analizini doğru bir biçimde yapar.

Reklam mecraları ise hedef kitleden bağımsız değildir..

Doğru ve fayda getirecek mecralara yatırım yapar.

Kendisini her şeyden önce müşterisinin yerine koyar.

Kendisinin para harcamaya değer bulmadığı bir reklam mecrasına müşterisine de para harcatmaz.

.  

Sosyal Medya